uwolnij się od
zarazków i patogenów
Ozonowanie to metoda która całkowicie niszczy wirusy, bakterie,
pierwotniaki, roztocza, alergeny, pleśnie, grzyby i nieprzyjemne zapachy.
CZYSTOŚĆ, ŚWIEŻOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO "O3 be free"
Polecamy

Również przeprowadzamy zabiegi deratyzacji i dezynsekcji, więcej na termit24h.pl

Zapraszamy do strony: zwalczanie wilgoci

Zwalczamy szkodniki drewna i grzyby

O firmie

Nasze przedsiębiorstwo świadczy wysokospecjalistyczne usługi w zakresie ozonowania. Ozonatory, czyli generatory ozonu, które posiadamy, gwarantują całkowitą eliminację nie tylko źródeł nieprzyjemnych dla człowieka zapachów, ale także mikroorganizmów negatywnie wypływających na zdrowie.

Doskonale oczyszczone z drobnoustrojów, alergenów, mikroorganizmów oraz szerokiego wachlarza form przetrwalnikowych powietrze przyczynia się do bardzo radykalnego zmniejszenia ryzyka powstania wielu zachorowań, począwszy od przeziębienia lub grypy. Świeże, czyste środowisko w mieszkaniach, domach czy w miejscach publicznych takich jak biura, szpitale, hotele, przedszkola, szkoły i inne redukuje szanse wystąpienia zwiększonej zachorowalności nie tylko na sezonowe infekcje. W nie mniejszym stopniu rzecz dotyczy osób zmagających się z chorobami o charakterze przewlekłym, na przykład alergikom. W szerokim spektrum usług naszego przedsiębiorstwa znajduje się również dezynfekcja instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacji. W wyniku odpowiednio dedykowanych zabiegów znacząco poprawia się jakość powietrza, co obniża szanse zakażenia górnych dróg oddechowych, wpływając tym samym na podwyższenie komfortu pracy, stan zdrowia pracowników, a ostatecznie na ich wydajność. Nasza oferta adresowana jest do tych wszystkich podmiotów, którym zależy na redukcji czynników chorobotwórczych, które negatywnie oddziałują na jakość pracy, wydajność pracowników czy komfort mieszkańców danego domostwa.

Na czym pracujemy?

Usługi ozonowania wykonujemy specjalnymi generatorami ozonu, zwanych też ozonatorami, w których następują ciche wyładowania elektryczne w czystym tlenie lub w powietrzu. Generatory ozonu: trioxygen 5, trioxygen 10 i trioxygen 20 wytwarzają z otaczającego powietrza od 5 g do 20 g ozonu na godzinę. Najważniejszą częścią każdego ozonatora jest elektroda wyładowań koronowych, dzięki której możliwe jest uzyskanie wysokich stężeń ozonu w krótkim czasie. W generatorze trioxygen 20 zastosowano dwie elektrody wyładowań koronowych najnowszej generacji, dzięki którym uzyskano bardzo wysoką wydajność urządzenia w przenośnym rozmiarze. Możliwość wyłączenia jednej elektrody sprawia, że generator ozonu obniża swoją wydajność. W zależności od potrzeb mamy dwa urządzenia w jednym, tj. trioxygen 20, a po wyłączeniu jednej elektrody - trioxygen 10, dzięki czemu jego zastosowanie staje się wręcz nieograniczone.

Każdy ozonator posiada zamontowany wentylator o dużym przepływie powietrza. Wytworzony ozon jest równomiernie rozprowadzany po pomieszczeniu, bez potrzeby używania dodatkowych dmuchaw. Profesjonalne przeprowadzenie czynności ozonowania jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie wiąże się z jakimikolwiek ograniczeniami w częstotliwości przeprowadzania zabiegów oraz może być stosowane nawet na dużych powierzchniach w bardzo krótkim zakresie czasu.

Trioxygen 5

Trioxygen 5

Ten generator, który pomimo swoich niewielkich rozmiarów jest w stanie wyprodukować 5 gram ozonu na godzinę. Oczyszcza powietrze likwidując pleśń, grzyby, roztocze, bakterie, wirusy, alergeny i inne drobnoustroje (łącznie z tymi chorobotwórczymi) zapewniając bezpieczeństwo i komfort. Idealnie sprawdzi się w miejscach gdzie trzeba przenosić sprzęt takich jak domy, mieszkania, pokoje hotelowe czy gabinety lekarskie. Wbudowany elektroniczny timer oraz licznik godzin pracy pozwalają na określenie czasu przeprowadzanego procesu.

Trioxygen 10

Trioxygen 10

Ten profesjonalny generator produkuje 10 gram ozonu na godzinę. Jego niewielkie wymiary sprawią, że sprawdzi się w każdym miejscu. Likwiduje pleśń, grzyby, alergeny, roztocze, bakterie i wirusy. Idealnie nadaje się do usuwania nieprzyjemnych zapachów powstałych w wyniku pożaru, powodzi, pleśni, dymu papierosowego czy obecności zwierząt. Wykorzystanie nowoczesnej technologii - elektrody wyładowań koronowych najnowszej generacji pozwoliło uzyskać wysoką wydajność urządzenia zachowując jego niewielkie wymiary. Ozonator Trioxygen 10 posiada także wbudowany timer co umożliwia ustawienie czasu jego pracy.

Trioxygen 10 duct

Trioxygen 10 duct
Trioxygen 10 duct

To kolejne urządzenie z serii Trioxygen 10. Jego dodatkową zaletą, która daje mu przewagę nad Trioxygen 10 jest możliwość zainstalowania rury o średnicy 100mm. Wbudowana turbina sprawia, że rura nieznacznie zmniejsza przepływ ozonu, dzięki czemu nie odczuwamy spadku wydajności ozonatora. Urządzenie to wykorzystywane jest przede wszystkim do dezynfekcji kanałów nawiewnych. Trioxygen 10 duct może być również stosowany bez rury – wtedy działa jak bliźniaczy model - Trioxygen 10.

Trioxygen 20

Trioxygen 20

Model Trioxygen 20, ze względu na swoja wszechstronność, umożliwia przeprowadzanie ozonowania w wielu pomieszczeniach. Dzięki temu, że produkuje 20 gramów ozonu na godzinę nadaje się do użytku w dużych pomieszczeniach takich jak hale produkcyjne, fabryki, hurtownie czy obiekty sportowe. Gwarantuje stuprocentową skuteczność w usuwaniu wszelkich bakterii, pleśni, grzybów, drobnoustrojów i alergenów. Urządzenie to zlikwiduje także wszelkie nieprzyjemne zapachy powstałe po powodzi czy pożarze. Ponadto, jego duża wydajność sprawia, że może być też używane w fabrykach, gdzie podczas produkcji powstają nieprzyjemne zapachy, w szklarniach i budynkach, w których trzymane są zwierzęta.

Trioxygen 40

Trioxygen 40

Trioxygen 40 to ozonator, który idealnie sprawdzi się w przypadku największych pomieszczeń. Może być wykorzystywany w halach produkcyjnych, magazynach, kurnikach i innych pomieszczeniach inwentarskich. Dzięki wbudowanym obrotowym kółkom oraz wygodnym rączkom ozonator łatwo przenosić z pomieszczenia do pomieszczenia.

Ozonator Trioxygen 40 posiada wyłącznik czasowy, licznik godzin pracy oraz możliwość redukcji jego wydajności o połowę - do 20g/h. Istnieje też możliwość sterowania urządzenia przez miernik ozonu, które pomaga utrzymać jego stałe stężenie.

Jonizator plazmowy ionPro

Jonizator plazmowy ionPro

Jonizator plazmowy ionPro to niewielkie urządzenie o bardzo dużych możliwościach. Wytwarza jony dodatnie i ujemne, a także niewielką ilość ozonu.

IonPro to profesjonalny jonizator plazmowy, który idealnie nadaje się do usuwania przykrych za-pachów. Ponadto, neutralizuje także cząsteczki kurzu, niszczy bakterie, wirusy, grzyby i alergeny. Jeśli używa się go w odpowiedni sposób, jego działanie jest nie tylko nieszkodliwe dla ludzi, ale wręcz pożyteczne. Z tego powodu istnieje możliwość używania go w otoczeniu ludzi. Wpływa korzystanie na nasze samopoczucie i podnosi wydajność pracy wytwarzając przy tym idealnie czyste, krystaliczne powietrze.

Główne cechy:

  • likwiduje nieprzyjemne zapachy, cząsteczki kurzu oraz alergeny
  • niszczy bakterie, wirusy, grzyby
  • zapobiega wyładowaniom elektrostatycznym (ESD)
  • ogranicza rozprzestrzenianie chorób w szpitalach, szkołach oraz innych skupiskach ludności
  • nieszkodliwy dla ludzi
  • poprawia samopoczucie i wydajność pracy
  • utrzymuje właściwy stosunek jonów dodatnich oraz ujemnych

Znajdujące się na wyposażeniu naszego przedsiębiorstwa generatory ozonu posiadają bardzo szeroki wachlarz zastosowania z uwagi na parametry eksploatacyjne oraz zakres wydajności. Doskonale sprawdzają się w takich obszarach działania jak: NASZE. Zapraszamy do działu oferta.