uwolnij się od
zarazków i patogenów
Ozonowanie to metoda która całkowicie niszczy wirusy, bakterie,
pierwotniaki, roztocza, alergeny, pleśnie, grzyby i nieprzyjemne zapachy.
CZYSTOŚĆ, ŚWIEŻOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO "O3 be free"
Polecamy

Kompleksowe sprzątanie miejsc zgonu.

Co to jest dezynsekcja i jak ją przeprowadzamy?

ozonowanie po zgonach

Coraz powszechniejsza staje się sytuacja, gdy zachodzi konieczność wykonania dezynfekcji w miejscu, w którym zmarł człowiek. Niewielu spośród nas zdaje sobie sprawę, że w takich przypadkach poważnym problemem jest powstanie wyjątkowo nieprzyjemnego zapachu, ale również wytworzenie środowiska, w którym doskonale rozwijają się groźne dla zdrowia substancje oraz mikroorganizmy. Są to tak zwane jady trupie oraz aminy, których źródłem są procesy gnilne zachodzące po śmierci zwierzęcia lub człowieka.

Przeprowadzenie profesjonalnej dezynfekcji w miejscu, w którym doszło do śmierci człowieka za pomocą metody ozonowania przyczynia się do całkowitej neutralizacji wszystkich niebezpiecznych dla zdrowia substancji, począwszy od aminów, a kończąc na alergenach. Po wykonaniu czynności ozonowania pomieszczenie jest idealnie czyste, zaś powietrze świeże i wolne od szkodliwych mikroorganizmów.

Nasze przedsiębiorstwo posiada wyjątkowo bogate doświadczenie w przeprowadzaniu dezynfekcji. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem, który doskonale sobie poradzi nawet z najtrudniejszymi przypadkami. Dezynfekcje w pomieszczeniach zajmowanych przez bezdomnych, których ciała uległy daleko posuniętemu rozkładowi oraz zwierzętach realizowana jest za pomocą bardzo silnych środków chemicznych eliminujących nieprzyjemny zapach czy aminy. Tak zwany oprysk drobnokroplisty, czyli metoda ULV posiada wyjątkowo wysoką skuteczność i szybkość działania. Po zakończonym procesie odkażania należy bardzo dokładnie przewietrzyć pomieszczenie i odczekać do trzech godzin.

Z racji szczególnej sytuacji wiążącej się z faktem śmierci człowieka, w poszanowaniu dla godności osób najbliższych, rozumiejąc negatywne uczucia wywołane takowym zdarzeniem gwarantujemy przeprowadzenie dezynfekcji respektując powszechnie uznawane normy etyczne. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.