uwolnij się od
zarazków i patogenów
Ozonowanie to metoda która całkowicie niszczy wirusy, bakterie,
pierwotniaki, roztocza, alergeny, pleśnie, grzyby i nieprzyjemne zapachy.
CZYSTOŚĆ, ŚWIEŻOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO "O3 be free"
Ozonowanie pomieszczeń

Przedsiębiorstwo TERMIT tworzy grupa profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie utrzymywania higieny i bezpieczeństwa sanitarnego w postaci wykonywania dezynfekcji. Naszymi najważniejszymi atutami są bardzo wysokie kompetencje, nowoczesne metody pracy, zaawansowana technologicznie aparatura i urządzenia. Oprócz dezynfekcji przeprowadzanej za pomocą środków chemicznych specjalizujemy się w ozonowaniu, która to metoda jest znacznie skuteczniejsza i bezpieczniejsza dla człowieka. Ochrona zdrowia oraz utrzymanie właściwej higieny w miejscu pracy czy w indywidualnych gospodarstwach domowych jest kwestią kluczową i podstawową z punktu widzenia zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego dla ogółu populacji. Każda osoba nadzorująca takim miejsce winna zdawać sobie sprawę, jakie zagrożenie niesie brak regularnej dezynfekcji.

Dezodoryzację ozonem można przeprowadzić w pomieszczeniach mieszkalnych i budynkach użytku publicznego w celu usunięcia przykrych zapachów. Po zakupie nowych mebli ich zapach można łatwo usunąć za pomocą ozonu. W podobny sposób eliminuje się zapachy z pomieszczeń po malowaniu lub lakierowaniu. Krótko trwający zabieg ozonowania poprawia jakość powietrza w budynkach użyteczności publicznej: w teatrach, kinach, szpitalach i w innych obiektach.

Ozonowanie pomieszczeń, w których gromadzą się ludzie, znacznie ogranicza rozprzestrzenianie się chorób (np. grypy). W tym celu należy systematycznie dezynfekować ozonem mieszkania, szkoły, biura, domy, restauracje, bary, lodziarnie, puby, biurowce, ośrodki sportowe, siłownie, baseny i pomieszczenia w placówkach służby zdrowia, co zapobiega infekcjom i zakażeniom.