uwolnij się od
zarazków i patogenów
Ozonowanie to metoda która całkowicie niszczy wirusy, bakterie,
pierwotniaki, roztocza, alergeny, pleśnie, grzyby i nieprzyjemne zapachy.
CZYSTOŚĆ, ŚWIEŻOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO "O3 be free"
Polecamy

Dezynsekcja: zwalczanie prusaków, karaluchów...

Zwalczanie pluskwy, obrzeżka, kleszczy

ozonowanie w hotelarstwie

Bardzo ważnym segmentem w sferze aktywności gospodarczej z punktu widzenia utrzymania jak najwyższych standardów sanitarnych są obiekty hotelowe. Regularne ozonowanie nie tylko przyczynia się do znaczącej poprawy komfortu użytkowania bazy hotelowej, na przykład poprzez neutralizowanie pozostałości po dymie tytoniowym, ale wydatnie wpływa na poprawę bezpieczeństwa zdrowotnego ich gości.

Zastosowanie naszego generatora ozonu w hotelarstwie zapewnia nie tylko wysoki komfort oraz bezpieczeństwo sanitarne dla klienta korzystającego z bazy hotelowej. Bardzo ważną zaletą z punktu widzenia pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie czystości i porządku jest redukcja długości czasu sprzątania niż w przypadku metod tradycyjnych. Dzięki temu w sposób znaczący można zwiększyć wydajność wykonywanej pracy, dzięki czemu konkretny obiekt hotelowy może w tym samym czasie przyjąć większą liczbę gości, co ma bezpośrednie przełożenie na jego wyniki finansowe. Czyste i świeże powietrze to doskonały powód do tego, by rekomendować korzystanie z danego hotelu przez dotychczasowych klientów. Ozon niweluje roztocza i alergeny które powodują alergię i choroby układu oddechowego.

Ozonowanie jest unikalnym sposobem eliminowania z pokoi hotelowych bardzo szkodliwych drobnoustrojów oraz mikroorganizmów bez konieczności zastosowania środków chemicznych. Oprócz usuwania roztoczy ozonowanie znakomicie sprawdza się i w innych sytuacjach – eliminuje bakterie, wirusy, drobnoustroje, nieprzyjemne zapachy, pleśń i grzyby. Przynosi zbawienną dla zdrowia ulgę dla alergików, zaś regularne stosowanie tego zabiegu na wpływ na zahamowanie rozprzestrzeniania się wielu odmian chorób, takich jak grypa czy infekcje o charakterze wirusowym.