uwolnij się od
zarazków i patogenów
Ozonowanie to metoda która całkowicie niszczy wirusy, bakterie,
pierwotniaki, roztocza, alergeny, pleśnie, grzyby i nieprzyjemne zapachy.
CZYSTOŚĆ, ŚWIEŻOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO "O3 be free"
Czy wiesz?

Jedno kichnięcie to ok. 3 000 kropelek z wirusem pędzącym 167 km/h. Z powodu grypy, na świecie, średnio co MINUTĘ, umiera 1 osoba.

Dzieci do 5 r.ż. najczęściej chorują na grypę, a dzieci do 2 r.ż. najbardziej narażone są na powikłania pogrypowe. Bardzo częstym powikłaniem u dzieci jest zapalenie ucha środkowego.

80% zgonów z powodu grypy w niektórych sezonach dotyczy osób powyżej 60 r.ż. Osoby obarczone dwoma i więcej czynnikami ryzyka (np. wiek i choroba przewlekła) mają 202 razy większe ryzyko powikłań i śmiertelność z powodu grypy.

Osoby z Przewlekłą Obturacyjną Chorobą Płuc (POChP) i astmą z powodu grypy narażone są na zaostrzenia tych chorób, na zwiększoną ilość hospitalizacji, a nawet zgon.

Osoby leczące się z powodu chorób układu krążenia, w sezonie grypowym, mają 2-3 krotnie większe ryzyko wystąpienia zawału mięśnia sercowego, narażone są na wzrost liczby hospitalizacji i zgonów z powodu udaru mózgu i zawału.

Osoby chorujące na cukrzycę, w porównaniu do osób zdrowych, mają: 6-krotnie większe prawdopodobieństwo hospitalizacji, 3-krotnie większe ryzyko zgonu z powodu zapalenia płuc lub grypy.

32% ciężarnych chorujących na grypę wymaga hospitalizacji. 9% hospitalizowanych z powodu grypy kobiet w ciąży wymagało 15 leczenia w oddziałach intensywnej opieki medycznej (OIOM).

Realizacje

Prosimy o wybranie działu z górnego menu "Realizacje".